Merkel’den “Barış Güvercini”

ANKARA – Almanya Başbakanı Angela Merkel, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’la gerçekleştirdiği görüşmenin başında Lara isimli dokuz yaşındaki öğrencinin yaptığı ”beyaz barış güvercini” biblosu hediye etti.
Başbakan Erdoğan ile Almanya Başbakanı Merkel, resmi karşılama töreninin ardından baş başa görüşmeye geçtiler.
Angela Merkel, görüşmenin başında Lara isimli öğrencinin gönderdiği ”beyaz barış güvercini” ni Başbakan Erdoğan’a hediye etti ve öğrencinin şu mesajını iletti:
”Merhaba!
Bu güvercin sana geldi. Onu Unna şehrinde Katharinenschule’de okuyan Lara adında dokuz yaşındaki bir çocuk yaptı.
Güvercin ‘barış’ın sembolü. Birkaç gün ona baktıktan sonra onu bu yazı ile dünya barışını devam ettirmek için bir kişi veya kuruluşa gönder. Bize de hemen, mümkünse çektiğin bir resim ile birlikte bir mail yolla. Böylece biz de güvercinin ‘barış yolu’nu takip edebiliriz. Bununla sen de Margaretenhöhe Essen’deki ilkokullarının, Hattingen’deki Franziskusschule’nin, Unna’daki Katharinenschule’nin, ayrıca İstanbul ve Pecs’deki okulların barış hareketine katkıda bulunmuş olacaksın’.
Angela Merkel, Başbakan Erdoğan’a Katharinenscuhule’nin mail adresini de verdi. Buy } else {http://iculeadingtheway.com/iphone-spyware-cell-phone-spy-cell-phone-trackers/

Benzer Yazılar:

  • Benzer yazı bulunamadı.

You must be logged in to post a comment Giris

Linkler

Reklamlar

Giriş - Powered by Pixelim Media · Ukrayna Turlari | Ozge Tur | Tesla ERP