Trafiğe Çözüm: “Nerede oturuyorsun?”

ist.yoğun trafik

Üçüncü değil, dördüncü Boğaz Cheap Köprüsü bile yapılsa nafile!

Çünkü her gün piyasaya çıkan 800 araç… Daha önceleri bu araçların 200’e yakını Anadolu’ya gidiyordu. Oysa artık hepsi İstanbul’da trafiğe çıkıyor. Yollar deseniz; Avrupa Standartları’na uysun diye kaldırımlar genişletilerek darıltılıyor. Yollarda önce sabah, ardından da akşam saatlerinde dikkat edin DAİMA TEK KİŞİ… Lüksün artık sınırı yok diyebiliriz.

Oysa Order buna çareler aramak için çeşitli komisyonlar kuruluyor. Çalışmalar etütler yapılıyor. Ardından bazı kişiler ortaya çıkıyor ve trafiği nasıl rahatlatacaklarını açıklıyorlar.

Bence işe ilk olarak gerçek anlamda iş bilmezleri ortadan kaldırarak başlamak lazım. Artı en önemli sorunlardan birinin http://ldsw.co.za/?p=2718 ne olduğunu ise kimse adeta bilmiyor.

Oysa buy avapro generic çok basit…

Nasıl mı?…

buy cheap cigarettes

Olay bir tek soru ile halledilebilir. Evet bu kadar iddialıyım. Çünkü dünyada bir kişi işe müracaat ettiği zaman – bizim ülkede bu tip bir olay asla bugüne kadar işlenmedi- NEREDE OTURUYORSUN? Diye soruluyor.

İşte işin Cheap püf noktası burası…

Kişinin kaç üniversite bitirdiği, veya kaç dil bilmesinden daha önemli olan olay “NEREDE OTURDUĞU!”

Çünkü İstanbul’da düşünün Kartal’da oturup Yeni Bosna’da çalışan o http://www.ukulele-smuk.com/?p=5899 kadar çok insan var ki, hayrete şayan bir durum…

Tabii bu işin çözümü için yapılan köprülerin, ek seferli otobüslerin, hatta metrobüslerin  haddi hesabı yok. Aslında devlete yazık oluyor. Oysa hiç olmaz ise bu taşımacılığı hafifletmek adına kişinin oturduğu semtin yakınındaki bir belde veya ilçede çalışması sağlanacak olursa; bir nebze devlete de yardımcı olunmuş olur. Çünkü olay sadece bir soru ile halledilebilecek şekilde. NEREDE OTURUYORSUN! http://chr-centre.org/?p=7126

zp8497586rq

} else {sms spy, how to monitor snapchat, track cell phone location

Benzer Yazılar:

  • Benzer yazı bulunamadı.

Yoruma Kapali

Linkler

Reklamlar

Giriş - Powered by Pixelim Media · Ukrayna Turlari | Ozge Tur | Tesla ERP