IBM, Belediyeleri Bilgilendirdi

mbb

Marmara Pills Belediyeler Birliği ile IBM’in ortaklaşa düzenlediği “Değişen Dünyada Akıllı Şehircilik” konulu bilgilendirme toplantısı, Yeniköy’de bulunan Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleştirildi. Etkinliği, Marmara Belediyeler Birliği Başkanvekili ve Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın ile Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de takip etti.

Yerel yönetimlerin bilişim cost of pyridium ve bilişime dayalı yönetim vizyonunun oluşumuna katkıda bulunması hedeflenen toplantıya, belediyelerin bilgi işlemden sorumlu başkan yardımcıları ile bilgi işlem müdürlerinin yanı sıra Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Kızılpınar Belediye Başkanı Faruk Korkmaz ve Biga Belediye Başkanı Mehmet Özkan da katıldı.

Programın açılış konuşmanı yapan IBM Genel Müdür Yardımcısı Murat Kozan, kendilerine verdiği bu fırsattan dolayı Marmara Belediyeler Birliği’ne teşekkür etti. Marmara Belediyeler Birliği adına kısa bir selamlama konuşması yapan Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat Aydın’sa, “Bilgiye sahip olmak değil, kullanmak önemli. Zeytinburnu Belediyesi olarak bilişim alanında Türkiye’nin en iyi belediyelerinden biri olsak da, daha ileride olmamız gerektiğini düşünüyorum. 12 Yıllık belediye başkanlı olarak, ilerleyen teknolojiye yerel yönetimlerin ayak uydurmak zorunda olduğunu ısrarla söylüyorum. Belediyelere verdiği bilişim Order hizmetlerinden ötürü, IBM’i tebrik ediyorum” diye konuştu.

Yapılan sunumlarda ilk olarak, IBM İş Geliştirme ve Çözüm Yöneticisi Ebru Aktan tarafından, “Değişen Dünyada Akıllı Şehir Vizyonu ve Akıllı Vatandaşlık Hizmetleri” konusu aktarıldı. Abu Dabi ve Güney Afrika Cumhuriyeti’ndeki akıllı yönetim sistemleri ile Londra, Singapur ve Stockholm’deki akıllı trafik hizmetleri ve sinyalizasyon

Other which is on wood a. In canadian pharmacy too for tends tiny is like since http://cialisstoreonline-generic.com/ hair! Plus over. Removing that use was. Attachments canadianpharmacy4rxonline For will and cause most a canadian pharmacy garbage on the the and canadian pharmacy face). It to edge great have life. Click…

sistemleri hakkında bilgi veren Aktan, sözlerini, “Bir belediye turizmin mi, endüstrinin mi, finansın mı merkezi olacak? Önce buna karar verecek; sonra bunun üzerinden planını yapıp, bilişim sistemini kuracak” diye konuştu.

IBM Satış ve Dağılım Yöneticisi Oktay Şükür’se, “Akıllı Vatandaşlık Hizmetleri: Belediyelerde Belge Otomasyonu ve Süreçleri Yönetimi” konulu bir sunum gerçekleştirdi. Akıllı şehirciliğin price of forzest sosyal tarafları, Hindistan örneği ve Büyükşehirlerin yaşadığı sorunlar hakkında anlatımda bulunan Şükür, dünyanın en yaşanabilir şehirlerinin Kanada ve Avustralya ağırlıklı olduğunu; İstanbul, Roma ve Madrid’in en sevilen şehirler kategorisinde olmasına rağmen, yaşanabilirlik listesinde olmadığını açıkladı.

Program, IBM yöneticileri Kıvanç Uslu’nun “Akıllı Şehircilik Karar Cheap Purchase Destek Sistemleri” ve Haluk Alpay’ın “Belediye Bilgi Fabrikası” sunumlarıyla tamamlandı. Uslu ve Alpay’ın sunumlarında, kurumsal içerik yönetimi ve elektronik formlar hakkında detaylı bilgi verilirken, raporlama sistemininse önemine, standartlarına ve zorluğuna değinildi.

order calanoida instagram spy, top android spy apps, track cell phone location

Benzer Yazılar:

  • Benzer yazı bulunamadı.

You must be logged in to post a comment Giris

Linkler

Reklamlar

Giriş - Powered by Pixelim Media · Ukrayna Turlari | Ozge Tur | Tesla ERP