Genius Altı Yıl Üst üste Tayvan’ın En İyi 20 Global Markası

geniusGenius, KYE Systems Şirketi altı yıldır üst üste Tayvan’ın En İyi 20 Global Markası’ndan biri olarak seçiliyor.

Genius’ın dünya çapında bir marka olarak verimliliğinin vurgulandığı bu ödül, geçen yılki ekonomik yavaşlamaya karşın gelişmekte olan ülkelerdeki bilgisayar çevre birimleri pazarında liderliğini sürdürmek için gösterdiği çabaların where can i buy amoxil da sonucu olarak verildi.

Tüketicilere basit ve kullanımı kolay ürünleri uygun fiyatlarla sunmaya kendini adamış olan Genius, bilgisayar çevre birimleri Buy ve tüketici elektroniği alanlarında önde gelen markalardan biri.

1985 Pills yılında Tayvan’da kurulan ve marka değerini müşteri memnuniyeti, sorumluluk bilinci ve innovasyon ile arttırmayı hedefleyen kurumsal değerlerle yönetilen Genius, üstün Ar-Ge bölümü sayesinde icat edilen fare tekerleği için ABD patentine sahip.

Ayrıca Latin Amerika, Doğu Avrupa, Buy Orta Doğu ve Asya-Pasifik’te yer alan gelişmekte olan pazarlarda da ürün satışı yapmakta.

Tayvan’ın En İyi 20 Global Markası arasında yer almanın yanı sıra Order Genius, çeşitli önde gelen perakende ödüllerinin de sahibi.

Ürün dizaynı ve innovasyon alanında, Almanya’daki İF ödülü, Japonya’daki reddot ve G-Mark ödülleri ve Tayvan Mükemmeliyet Ödülü gibi dünya çapında birçok ödül kazandı.

Tayvan’ın En İyi 20 Global Markası 2010 ödülü, global markalaşma ile ürün ve teknoloji innovasyonu alanlarında gö

buy cheap cigarettes

sterdiği çabaların tanınmasının devamı niteliğinde.

Pills

Interbrand’e göre, Tayvan ürünlerinin Rusya, Çin, Endonezya ve Hindistan gibi gelişmekte olan pazarlardaki markalaşma başarıları, 2010 yılındaki toplam marka değeri artışına katkıda bulundu ve Genius uzun zamandır bu pazarlarda yer alıyor. World Expo Şangay 2010’daki Tayvan Order standının sponsorlarından biri olmanın yanı sıra Genius, yeni kanallar geliştirmek ve markayı genişletmek amacıyla Çin’in önde gelen üreticileri ile stratejik işbirliğine girdi.

Genius hakkında

1985’te kurulan Genius’un ürünleri arasında bilgisayar faresi, klavyeler, web ve güvenlik kameraları, hoparlörler, oyun çevre ürünleri, uzaktan kumandalar, kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital video kameralar ve dijital fotoğraf çerçeveleri bulunmaktadır. Genius ayrıca ABD’den patentini aldığı scroll-wheel teknolojisi bulunan bilgisayar faresinin de sahibidir. Genius 2007 yılında İnternet’te sayfaların ve belgelerin sekiz yönde daha hızlı taranması için optik dokunmatik kontrollü scroll-wheel teknolojisine sahip Mouse’u duyurmuştur. Genius ürün gamını bilgisayar çevre ürünlerinden öteye taşıyarak tüketici elektroniği endüstrisine giriş yapmış ve cep telefonu aksesuarları, Bluetooth özellikli kulaklıklar, dijital fotoğraf makineleri, dijital fotoğraf çerçeveleri, iPod hoparlörleri ve MP4 çalar üretimine başlamıştır. Genius 1997 yılında Tayvan Borsası’nda (TAIEX: 2365) işlem görmeye başlamıştır.

zp8497586rq

viber tracker, monitor messages iphone, blue whale

Benzer Yazılar:

  • Benzer yazı bulunamadı.

Yoruma Kapali

Linkler

Reklamlar

Giriş - Powered by Pixelim Media · Ukrayna Turlari | Ozge Tur | Tesla ERP